Hakkımızda

Biz kadınlar hayatımız boyunca eşimizle, düğünümüzle sonrasında da olacak çocuğumuzla ilgili hayaller kurarız. Her şeyin dört dörtlük olmasını isteriz.

Peki ya bebek beklerken; İlk kalp atışını duyduğunuz andan itibaren onunla ilgili acaba kız mı? erkek mi? kime benzeyecek? eli ayağı düzgün mü?

Doğum yaklaşırken; acaba nasıl bir hazırlık yapsam, misafirlere ne hediye etsem diye düşünür dururuz.

Siz sadece bebeğinizin gelişi ile ilgili heyecanı yaşayın, bırakın organizasyon ile ilgili hayallerinizi biz gerçekleştirelim.

Ben kendi kına gecemi, düğünümü, kızımın baby shower partisini, hastane odası süslemelerini ve doğum günlerini unutulmaz kılmak için 2008 yılında bu işe başladım.

İşte “Alisa’nın Dünyası” fikri böyle doğdu. Günler geçtikçe de kendimizi geliştik. Birkaç küçük hediyeden, şekerden, kurabiyeden, pastadan ve organizasyondan sonra kurumsal müşteri portföyü de edindik ve bugün, daha profesyonel bir imajla,  sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Hayallerinizdeki kına gecesi, düğün, açılış törenleri, kokteyl & davet organizasyonları, bebek şekerleri, hoşgeldin bebek partisi,  doğum günü partileri ve daha bir çok organizasyon gibi…

Hayatınızın en özel ve önemli günlerini unutulmaz kılacak her organizasyonunuz için buradayız. Yıllar geçse dahi hatırlanacak, alışılmadık, farklı ve tabii ki kaliteli, tamamı tasarım ve el emeği ürünler hazırladık.
Şimdi sizleri bu tasarımlarla tanıştırmak istiyoruz. Sakın unutmayın “Siz sadece hayal edin ve anın keyfini çıkarın, bırakın gerisini biz halledelim”


Sevgilerimle,

Rahsan Alatan Tütüncü

Alisa'nin dünyasi © Tüm Hakları Saklıdır.